Den otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě v roce 2021 – poprvé on-line

Submitted by hermar on Fri, 01/22/2021 - 13:38

Kdy? V sobotu 6. února 2021!

Stojíte před rozhodnutím, jakou vysokou školu, směr studia, či konkrétní studijní program si vybrat? Zvažujete, kam poslat svoji přihlášku?

Není to jen o oboru, ale i o příležitostech, prostředí, lidech a atmosféře. Proto jsme se Vám, navzdory současné nepříznivé situaci, pokusili život na naší fakultě tak, abyste si mohli udělat jasnou představu, jak to u nás chodí.

Jak na pěstování rostlin?

Submitted by malinskah on Mon, 06/01/2020 - 12:11

Chtěli byste pěstovat rostlinky a nevíte jak na to? Naši studenti připravili sérii instruktážních videí, které mají pomoci především rodičům s menšími dětmi s jejich zabavením během "nedobrovolných prázdnin". Ale to neznamená, že se i velcí něčemu nepřiučí! Koukněte na video s našimi novými mediálními hvězdami, Martinem Vaňkem a Barborou Severovou...:-)

Vánoční večírek 2019

Submitted by malinskah on Tue, 12/17/2019 - 10:29

Nebyli jste na vánočním večírku katedry biologie? To jste toho moc zmeškali!!! Spoustu dobrého jídla, speciální vánoční punč, vymyšlený a připravený profi barmanem pouze pro tuto příležitost… ale hlavně… VÝBORNOU NÁLADU! O tu se postaral především organizátorský tým studentů katedry, a přestože se do náročných soutěží zapojili i členové jiných pracovišť, katedra biologie suverénně uhájila své prvenství!