Jarní poznávání bylin

Submitted by malinskah on Wed, 04/10/2019 - 14:27

byliny

Katedra biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem pořádá ve dnech

3. 6. – 7. 6. 2019 v čase 9:30 –15:00

poznávací soutěž pro žáky základních a středních škol.

Výstava sukulentů

Submitted by malinskah on Wed, 04/03/2019 - 14:33
kaktusy a sukulenty

Katedra biologie Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem společně s Klubem kaktusářů v Ústí nad Labem Vás srdečně zvou na výstavu KAKTUSY A SUKULENTY.

Přijďte objevit svět suchomilných rostlin, nahlédnout do našich skleníků i zahrady a využít pěstitelské rady odborníků vycházející z mnohaletých zkušeností.

Vánoční přání

Submitted by malinskah on Sun, 12/23/2018 - 22:49

Milí studenti, pracovníci a přátelé katedry,

přejeme Vám krásné prožití Vánoc a do příštího roku mnoho úspěchů studijních, pracovních i osobních.

Zaměstnanci Katedry biologie

kbi1

kbi2

Nové projekty IGA pro KBI

Submitted by malinskah on Wed, 12/19/2018 - 09:48

Interní grantová agentura (IGA) UJEP podpoří v následujících dvou letech čtyři projekty z Přírodovědecké fakulty a z toho jsou hned dva z Katedry biologie!!! První podpořený projekt se bude zabývat biomedicínskou aplikací dendrimerů (řešitelem projektu je Mgr. Jan Malý, Ph.D., vedoucí KBI), na druhém katedra participuje a hlavním řešitelem je doc. Ing. Josef Trögl, Ph.D., vedoucí KTEV, FŽP, za KBI Mgr. Hana Malinská, Ph.D. Tento projekt se bude zabývat vývojem inovativních způsobů bioremediací a rekultivací krajiny.